SUUNTO Z- AMBIT3 SPORT BLACK STRAP SS021106000

Ambit3 Sport Black Strap - remienok je vhodný pre modely Suunto Ambit3 Sport, Ambit3 Run, Ambit2 S a Ambit2 R. Remienok si viete vymeniť aj sami.   Pohodlný elastomerový...
40 €
Doprava 3 €,Na sklade
Garantovaný nákup z SUUNTO.sk

Na sklade • 1 variant3 €100 % • 308 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €92 % • 1 594 recenziíĎalšie informácie

čierna

• , zakúpené v SUUNTO.sk

hodinky AMBIT3 Sport mám cca 5 rok za tú dobu som už musel kupovať druhý remienok, krátka výdrž výrobku, rýchlo sa opotreboval

SUUNTO.sk (predajca)

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie. Neváhajte nás kontaktovať s akýmkoľvek problémom.

• Rychle vybavenie

potreboval som ho....

čierna

Pohodlný elastomerový remienok je vhodný na obvod zápästia od 13- 23 cm.

• Rychle vybavenie

potreboval som ho....